“دیوارپوش پلی استایرن N10-12” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
1,315,000 تومان
ترمووال یا دیوارپوش پلی استر، برای پوشش سطح دیوار و سقف قابل استفاده است. مزیتهای دیوارپوش پلی استر نصب سریع و آسان، عایق رطوبت و دما، نمای کاملا” یک دست پس از اجرا، نظافت آسان و . . . می باشد. این ترمووال دارای پروفیلهای مکمل است که اجرای کار را تکمیل می کنند.
گروه بهینا تولید کننده محصولات دکوراتیو از جنس پلی استایرن از جمله قرنیز، دیوارپوش، نبشی، ابزارگلویی، تسمه و . . . می باشد. ویژگی های این محصولات کیفیت بالا، استحکام، نصب آسان، قابلیت شستشو و رنگ پایدار می باشد. از ترکیب این محصولات با متریالها همچون آینه و کاغذدیواری جلوه ای خاص به دکوراسیون داخلی می بخشد.

| برند | بهینا |
|---|---|
| کد | L12-49 |
| رنگ | نسکافه ای |
| جنس | پلی استایرن |
| ضخامت | 12mm |
| مقاومت در برابر رطوبت | دارد |
| قابلیت شستشو | دارد |
| واحد فروش | شاخه (12cm*300cm) |
| عرض شاخه | 12cm |
| طول شاخه | 300cm |
| کاربری | TV, آسانسور, آشپزخانه, اتاق خواب, پذیرایی, دفترکار, راه پله, ستون, سقف, غذاخوری, ورودی |
فروشگاه دکوراسیون داخلی پاپیروس فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی (کاغذدیواری،پارکت،کابینت و ...) آغاز نموده.
کاغذ دیواری طرح بافت نقرهای کد ۱۰۰۳۰
1 × 1,740,000 تومان
پارکت لمینت 800 Baltic wood
1 × 1,787,520 تومان
کاغذ دیواری طرح بافت سبز کد ۱۰۰۳۳
1 × 1,740,000 تومان
کاغذ دیواری طرح بافت زیتونی کد ۱۰۰۲۴
1 × 1,740,000 تومان
دیوارپوش (ترمووال) لوور L14B38
1 × 1,730,000 تومان
پارکت لمینت یشیل کد y225
1 × 1,793,880 تومان
پارکت لمینت یشیل کد y210
1 × 1,793,880 تومان
پارکت لمینت یشیل پلاس کد 500
1 × 1,793,880 تومان
پارکت لمینت استرانگ کد s7412
1 × 1,988,160 تومان
پارکت لمینت یشیل کد y205
1 × 1,793,880 تومان
کاغذ دیواری طرح جودون کرم کد ۱۰۰۱۵
1 × 1,740,000 تومان
پارکت لمینت 680 Baltic wood
1 × 1,787,520 تومان
دیوارپوش پلی استایرن N10-47
1 × 940,000 تومان
پوشش کف پارکت لمینت آلواریو کد AL 506
1 × 2,295,000 تومان
پارکت لمینت 655 Baltic wood
1 × 1,787,520 تومان
پارکت لمینت یشیل کد y275
1 × 1,793,880 تومان
دیوارپوش (ترمووال) لوور L14B363
1 × 1,730,000 تومان
دیوارپوش پلی استایرن N10-12
1 × 940,000 تومان مجموع: 30,915,120 تومان
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.