1,315,000 تومان
ترمووال یا دیوارپوش پلی استر، برای پوشش سطح دیوار و سقف قابل استفاده است. مزیتهای دیوارپوش پلی استر نصب سریع و آسان، عایق رطوبت و دما، نمای کاملا” یک دست پس از اجرا، نظافت آسان و . . . می باشد. این ترمووال دارای پروفیلهای مکمل است که اجرای کار را تکمیل می کنند.
گروه بهینا تولید کننده محصولات دکوراتیو از جنس پلی استایرن از جمله قرنیز، دیوارپوش، نبشی، ابزارگلویی، تسمه و . . . می باشد. ویژگی های این محصولات کیفیت بالا، استحکام، نصب آسان، قابلیت شستشو و رنگ پایدار می باشد. از ترکیب این محصولات با متریالها همچون آینه و کاغذدیواری جلوه ای خاص به دکوراسیون داخلی می بخشد.

| برند | بهینا |
|---|---|
| کد | L12-47 |
| رنگ | دودی |
| جنس | پلی استایرن |
| ضخامت | 12mm |
| مقاومت در برابر رطوبت | دارد |
| قابلیت شستشو | دارد |
| واحد فروش | شاخه (12cm*300cm) |
| عرض شاخه | 12cm |
| طول شاخه | 300cm |
| کاربری | TV, آسانسور, آشپزخانه, اتاق خواب, بک گراند, بین کابینت, پذیرایی, دفترکار, راه پله, ستون, سقف, غذاخوری, لابی |
فروشگاه دکوراسیون داخلی پاپیروس فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی (کاغذدیواری،پارکت،کابینت و ...) آغاز نموده.
سبد خرید شما خالی است.
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.