1,315,000 تومان
ترمووال یا دیوارپوش پلی استر، برای پوشش سطح دیوار و سقف قابل استفاده است. مزیتهای دیوارپوش پلی استر نصب سریع و آسان، عایق رطوبت و دما، نمای کاملا” یک دست پس از اجرا، نظافت آسان و . . . می باشد. این ترمووال دارای پروفیلهای مکمل است که اجرای کار را تکمیل می کنند.
گروه بهینا تولید کننده محصولات دکوراتیو از جنس پلی استایرن از جمله قرنیز، دیوارپوش، نبشی، ابزارگلویی، تسمه و . . . می باشد. ویژگی های این محصولات کیفیت بالا، استحکام، نصب آسان، قابلیت شستشو و رنگ پایدار می باشد. از ترکیب این محصولات با متریالها همچون آینه و کاغذدیواری جلوه ای خاص به دکوراسیون داخلی می بخشد.

| برند | بهینا |
|---|---|
| کد | L12-37 |
| رنگ | شیری |
| جنس | پلی استایرن |
| ضخامت | 12mm |
| مقاومت در برابر رطوبت | دارد |
| قابلیت شستشو | دارد |
| واحد فروش | شاخه (12cm*300cm) |
| عرض شاخه | 12cm |
| طول شاخه | 300cm |
| کاربری | TV, آسانسور, آشپزخانه, اتاق خواب, پذیرایی, دفترکار, راه پله, ستون, سقف, غذاخوری, لابی, ورودی |
فروشگاه دکوراسیون داخلی پاپیروس فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی (کاغذدیواری،پارکت،کابینت و ...) آغاز نموده.
دیوارپوش (ترمووال) لوور L14-45
1 × 1,730,000 تومان
دیوارپوش (ترمووال) لوور L12-111
1 × 1,315,000 تومان
دیوارپوش (ترمووال) لوور L12-108
1 × 1,315,000 تومان
ترمووال ضدآب خاکی طرح چوب لوور L12-49
1 × 1,315,000 تومان
دیوارپوش ترمووال ضدآب کرم نقره ای لوور L12-37
1 × 1,315,000 تومان
دیوارپوش ترمووال ضدآب مشکی طلایی لوور L11-60
1 × 1,315,000 تومان
پوشش کف پارکت لمینت آلواریو کد AL 508
1 × 2,295,000 تومان
دیوارپوش لوکس لوور (ترمووال) L11-03
1 × 1,315,000 تومان مجموع: 11,915,000 تومان
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.