1,315,000 تومان
لوور،محصولی است که برای پوشش سطح دیوار و سقف می توان از آن استفاده کرد که به شکل موازی کنار یکدیگر قرار می گیرند.
از مهمترین مزیت های محصول لوور می توان به نصب سریع، عایق بودن در مقابل صدا و دما، نمای بدون درز و کاملا” یک دست، نظافت آسان و مقاومت در مقابل رطوبت اشاره کرد. این محصول دارای پروفیلهای مکمل می باشد که وظیفه تکمیل کردن کار اجرا شده را دارند.
گروه بهینا به عنوان تولید کننده محصولات دکوراتیو با هدف تکامل بخشیدن به تزئینات داخلی ساختمان مدرنترین و کاربردی ترین ابزارها را تولید کرده است که آنها را میتوان در هر قسمتی از طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده کرد. قرنیز،دیوارپوش،نبشی،گلویی و تسمه از مهمترین ابزارهایی هستند که بهینا تولید می کند.اما آنچه که محصولات ما را شاخص کرده فقط تنوع محصولات نیست. وزن کم، کیفیت،استحکام،راحتی در نصب و استفاده،قابلیت شستشو و رنگ پایدار ویژگی هایی است که بهینا را در زمره بهترین و با کیفیت ترین محصولات بازار قرار داده است.لازم به ذکر است که علاوه بر این ویژگیها و تنوع،به راحتی میتوان محصولات بهینا را در ترکیب با دیگر ابزارهای دکوراتیو همچون آینه کاری و کاغذ دیواری استفاده کرد و جلوه ای زیبا به دکوراسیون داخلی فضاها بخشید.

| برند | بهینا |
|---|---|
| کد | L12-363 |
| رنگ | زیتونی |
| جنس | پلی استایرن |
| ضخامت | 12mm |
| مقاومت در برابر رطوبت | دارد |
| قابلیت شستشو | دارد |
| واحد فروش | شاخه (12cm*300cm) |
| عرض شاخه | 12cm |
| طول شاخه | 300cm |
| کاربری | TV, آسانسور, آشپزخانه, اتاق خواب, پذیرایی, دفترکار, ستون, سقف, لابی, ورودی |
فروشگاه دکوراسیون داخلی پاپیروس فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی (کاغذدیواری،پارکت،کابینت و ...) آغاز نموده.
دیوارپوش ترمووال ضدآب خاکستری طرح چوب لوور L12-01
1 × 1,315,000 تومان مجموع: 1,315,000 تومان
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.