10,100,000 تومان قیمت اصلی: 10,100,000 تومان بود.950,000 تومانقیمت فعلی: 950,000 تومان.
لوور،محصولی است که برای پوشش سطح دیوار و سقف می توان از آن استفاده کرد که به شکل موازی کنار یکدیگر قرار می گیرند.
از مهمترین مزیت های محصول لوور می توان به نصب سریع، عایق بودن در مقابل صدا و دما، نمای بدون درز و کاملا” یک دست، نظافت آسان و مقاومت در مقابل رطوبت اشاره کرد. این محصول دارای پروفیلهای مکمل می باشد که وظیفه تکمیل کردن کار اجرا شده را دارند.
هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید
هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید
گروه بهینا به عنوان تولید کننده محصولات دکوراتیو با هدف تکامل بخشیدن به تزئینات داخلی ساختمان مدرنترین و کاربردی ترین ابزارها را تولید کرده است. آنها را میتوان در هر قسمتی از طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده کرد. قرنیز، دیوارپوش، نبشی،گلویی و تسمه از مهمترین ابزارهایی هستند که بهینا تولید می کند. وزن کم، کیفیت، استحکام، نصب سریع، قابل شستشو و رنگ پایدار ویژگی هایی است که بهینا را در زمره بهترین و با کیفیت ترین محصولات بازار قرار داده است.میتوان محصولات بهینا را با دیگر ابزارهای دکوراتیو همچون آینه کاری و کاغذ دیواری ترکیب کرد و جلوه ای زیبا به دکوراسیون داخلی فضاها بخشید.

| برند | بهینا |
|---|---|
| کد | L12-210 |
| رنگ | بادامی سیر |
| جنس | پلی استایرن |
| ضخامت | 12mm |
| مقاومت در برابر رطوبت | دارد |
| قابلیت شستشو | دارد |
| واحد فروش | شاخه (12cm*300cm) |
| عرض شاخه | 12cm |
| طول شاخه | 300cm |
| کاربری | TV, آسانسور, آشپزخانه, اتاق خواب, اداری, پذیرایی, دفترکار, راه پله, ستون, سقف, غذاخوری, لابی |
فروشگاه دکوراسیون داخلی پاپیروس فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی (کاغذدیواری،پارکت،کابینت و ...) آغاز نموده.
سبد خرید شما خالی است.
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.